Juniorská BwL

Strike Bowlers zvíťazil hrací deň JBwL

Tlač PDF

Posledné kolo Juniorskej Bowlingovej Ligy 2009/10 sa uskutočnilo v sobotu 24. apríla v herni Citybowling Poprad. Posledné kolo malo rozhodúť o majstrovi ligy a ním sa stalo družstvo BK Perfect Zvolen. Naše chlapčenské družstvo Strike Bowlers Trnava, v zložení Matej Jakabovič, Patrik Felčír a Andrej Belica, sa podobne ako v minulom kole stalo víťazom hracieho dňa, no na prvé družstvo stratili 2 body a skóre...

JBwL 4.kolo

Tlač PDF

Predposledné kolo Juniorskej Bowlingovej Ligy 2009/10 sa uskutočnilo v Bowlingovom Národnom Centre Bratislava. Veľmi dobre sa darilo práve nášmu družstvu Strike Bowlers, ktoré zvíťazilo všetky zápasy a poskočilo na druhé miesto v priebežnom poradí. Najlepším hráčom štvrtého kola sa stal Matej Jakabovič s priemerom 195,14. Výborne hral aj Patrik Purš, ktorý dosiahol priemer 193,20. Posledné kolo JBwL je na pláne 24.4.2010 v Poprade a Strike Bowlers môže zabojovať o prvenstvo na ktoré stráca 6 bodov. Naše druhé družstvo, Ohnivé Gule sa po štvrtom kole stále drží na piatom mieste a na vyššie umiestnenie stráca 12 bodov. Na kompletné výsledky si musíme ešte počkať, no prinášame Vám sumárny prehľad.

JBwL 3. kolo v BNC

Tlač PDF

Tretie kolo Juniorskej Bowlingovej Ligy 2009/10 bolo na pláne v sobotu 28.11.2009 v BNC Bratislava. Najviac sa darilo družstvu City Bowling Poprad, ktoré zvíťazilo všetky zápasy a pripísalo si 14 bodov do priebežného poradia. Druhé miesto obsadilo družstvo BK Perfect Zvolen s jednou prehrou a tretie miesto pre naše družstvo Strike Bowlers Trnava, ktoré zvíťazilo 5 zápasov. Naše druhé dievčenské družstvo Ohnivé Gule, sa umiestnilo na 5. mieste a zvíťazilo dva zápasy. Najlepším hráčom sa stal Marek Kečkéš, s priemerom 207,40, najlepším hráčom Trnavy sa stal Patrik Purš s priemerom 198,80. Naše družstvá sa po tretom hracom dni umiestnili - 4. miesto Strike Bowlers Trnava a  5. miesto Ohnivé Gule. Predposledné kolo JBwL sa uskutoční opäť v herni BNC Bratislava 27.2.2010. Veríme, že naše družstvá cez zimnú prestávku potrénujú a v posledných kolách zabojujú a vylepšia svoje bodové skóre.

JBwL 2009/10 - výsledky 3. hracieho dňa