Historia klubu

a úspechy

Tlač PDF
SEZÓNA 2014/2015

8.2.2015 - Slovenský Pohár Družstiev 2015 - Strike Team Trnava obsadil 7.miesto a Tyrnavia Team Trnava 10.miesto

28.1.2015 - Prešporský mazec - BNC Bratislava - 1.miesto Milada Matušíková, 2.miesto Dušan Túroci

18.1.2015 - Oblastné majstrovstvá jednotlivcov Trnava - víťaz v kategórii muži - Marek Slovák, v kategórii ženy Mária Kukiová, v kategórii juniorky do 18 rokov Kristína Tomašovičová a juniorky do 15 rokov Natália Kráľová

11.1.2015 - Majstrovstvá SR vo dvojiciach 2014/2015 - Pri Trati Prešov - Tomáš Murín a Tomáš Magula získali titul majstrov Slovenskej republiky

15.1.2015 - Prešporský eliminátor - BNC Bratislava - Jozef Viskupič - 2.miesto

7.1.2015 - Prešporská deviatka - BNC Bratislava - František Trnka - 2.miesto a Dušan Túroci - 3.miesto

28.12.2014 - BNC Bratislava - BNC Silvestrovský turnaj - Ján Remenár - 2.miesto

16.12.2014 - víťazom 6.ročníka Trnavskej Bowlingovej Ligy Družstiev 2014 sa stalo družstvo Strike Team, v zložení - Pavol Magula, Tomáš Magula, Tomáš Murín, Marek Slovák, Marek Štefák, Matej Jakabovič a Mária Kukiová

19.11.2014 - Prešporský mazec - BNC Bratislava - Jozef Viskupič - 1.miesto

17.11.2014 - Czech Old School 2014 - Bowlingzone Pardubice - Jozef Viskupič - 3.miesto v kategórii jednotlivcov

12.11.2014 - Prešporský eliminátor - BNC Bratislava - Jaroslav Felčír - 1.miesto

29.10.2014 - Prešporská deviatka - BNC Bratislava - Štefan Túroci - 3.miesto

16.10.2014 - Prešporský mazec - BNC Bratislava - 1.miesto Jozef Viskupič, 2.miesto Dušan Túroci a 3.miesto Mário Bobek

9.10.2014 - Prešportský eliminátor - BNC Bratislava - 1.miesto Jaroslav Felčír, 3.miesto Jozef Viskupič

11.9.2014 - Prešporský mazec - BNC Bratislava - 1.miesto Dušan Túroci

4.9.2014 - Prešporský eliminátor - BNC Bratislava - 1.miesto Dušan Túroci, 2.miesto Jarosla Felčír

24.8.2014 - víťazom 24 Hours Le Trnava 2014 sa stalo družstvo TéTé Team Trnava, v zložení - Jozef Viskupič, Jaroslav Felčír, Ján Bobek, Mário Bobek, Dušan Túroci a Štefan Túroci

SEZÓNA 2013/2014

27.6.2015 - František Trnka - člen reprezentačného seniorského tímu na Majstrovstvách európy seniorov vo Fínsku

17.5.2014 - Majstrovstvá SR jednotlivcov 2013/2014 juniori - Andrej Belica obsadil v kategórii juniori do 18 rokov 2.miesto

30.3.2014 - Majstrovstvá SR klubov 2013/2014 - náš klub ŠK Galaxy Bowling Trnava obsadil 5.miesto, klub reprezentovala štvorica hráčov - Jaroslav Felčír, Ján Bobek, Marek Slovák a Tomáš Magula

9.2.2014 - Slovenský Pohár Družstiev 2014 - naše družstvo ŠK Galaxy Bowling Trnava obsadilo 5.miesto

2.2.2014 - štartuje 1.ročník Amatérskej Bowlingovej Ligy Družstiev 2014

28.1.2014 - rozbieha sa 6.ročník Trnavskej Bowlingovej Ligy Družstiev

19.1.2014 - rozbieha sa 3.ročník Amater Bowling Cup-u 2014

12.1.2014 - Anna Túrociová obsadila na Regionálnych Majstrovstvách 2.miesto, Andrej Belica zvíťazil v kategórii juniori do 18.rokov

17.12.2013 - víťazom Trnavskej Bowlingovej Ligy Družstiev 2013 - Strike Team

10.11.2013 - víťazi - muži Jaroslav Felčír, ženy - Anna Túrociová a juniori do 18 rokov Andrej Belica 

23.-24.7.2013 - víťazom 24 Hours Le Trnava 2013 sa stalo družstvo Prima TéTé Team - Jozef Vikupič, Jaroslav Felčír, Ján Bobek, Mário Bobek, Dušan Túroci a Štefan Túroci

21.-26.6.2013 - naši seniorskí hráči - Jozef Viskupič, František Trnka a Pavol Magula sa zúčastnili Majstrovstiev Európy Seniorov v Mníchove

SEZÓNA 2012/2013 

5.6.2013 - Prešporský bank - víťazi kategórii Jaroslav Felčír a Milada Matušíková

30.5.2013 - 2.BwL Trnava - víťaz Strike Team Trnava

21.5.2013 - 1.BwL západ - Prima TéTé Team Trnava 2.miesto

15.5.2013 - Prešporská deviatka - Jozef Viskupič 2.miesto

1.5.2013 - Prešporský mazec - Jozef  Viskupič 3.miesto

20.3.2013 - Prešporská deviatka - Jaroslav Felčír 1.miesto

10.3.2013 - Slovenský Pohár Družstiev 2013 - naše družstvo ŠK Galaxy Bowling Trnava obsadilo 5.miesto

28.2.2013 - Prešporská deviatka - Jaroslav Felčír 1.miesto, Štefan Túroci 2.miesto

26.1.2013 - Majstrovstvá Slovenska Seniorov 2013 - Pavol Magula 4.miesto

23.1.2013 - Prešporská deviatka - Jaroslav Felčír 1.miesto

30.12.2012 - Silvestrovský turnaj - BNC Bratislava - Ján Remenár 3.miesto 

18.12.2012 - Trnavská Bowlingová Liga Družstiev - víťaz tím Tornádo 

14.11.2012 - Prešporský mazec - BNC Bratislava - Jaroslav Felčír 1.miesto 

11.11.2012 - Lokálne Majstrovstvá Trnava - víťazi - muži : Jaroslav Felčír, ženy : Anna Túrociová, juniori 18r : Matej Jakabovič, juniori 15r : Zuzana Selecká  

24.10.2012 - Prešporský mazec - BNC Bratislava- Jaroslav Felčír 2.miesto 

1.10.2012 - Tyrnavia Open 2012 - Marcel Slíž 2.miesto, Pavol Magula 4.miesto

26.8.2012 - víťazom 24 Hours Le Trnava 2012 sa stal tím Prima TéTé v zložení - Jozef Viskupič, Jaroslav Felčír, Ján Bobek, Mário Bobek, Pavol Kečkéš a Ľudivít Jurínyi


 SEZÓNA 2011/2012 

22.4.2012 -  1.BwL div západ 2011/2012 - Prima TéTé Team - 3.miesto 

10.4.2012 -  deviaty ročník 2.BwL Trnava 2011/2012 - víťazom Strike Team

10.3.2012 - Slovenský Pohár Družstiev 2012 -  reprezentačné družstvo ŠK Galaxy Bowling Trnava - 5.miesto

29.2.2012 - Prešporský mazec BNC Bratislava - Jozef Viskupič - 1.miesto 

18.2.2012 - Istropolis Expres BNC Bratislava - Ján Bobek - 1.miesto a najvyšší náhod 298 bodov 

15.1.2012 - Regionálne Majstrovstvá SR 2011/2012 - Majsterka západoslovenského kraja v kategórii ženy Petra Stanková, Majster západoslovenského kraja v kategórii juniori Matej Jakabovič

20.12.2011 - víťazom TBLD 2011 sa stal tím Tornádo v zložení - Ján Lehota, Ján Bobek, Mário Bobek a Peter Halenár

11.12.2011 - MSR Dvojíc 2011/2012- Petra Stanková - Majsterka SR v kategórii ženy a mix

19.11.2011 - Bratislavský Pohár 2.kolo - Jaroslav Felčír - 3.miesto

27.8.2011 - víťazom 24 Hours Le Trnava sa stal domáci Red Bull Bowling Team, v zložení Tomáš Murín, Matej Jakabovič, Adam Osúch, Marcel Slíž, Roman Kuciak a kapitán Tomáš Magula.


  SEZÓNA 2010/2011 

6.6.2011 - IBL Slovensko - víťazom družstvo BNC Killers (Petra Stanková a Matej Jakabovič)

29.5.2011 - Majstrovstvá SR 2010/2011 Bratislava - Tomáš Magula 11.miesto 

22.5.2011 - Juniorské Majstrovstvá SR 2010/2011 Poprad - Petra Stanková Majsterka SR, Matej Jakabovič Majster SR v kategórii juniori do 18 rokov, Andrej Belica Vicemajster SR v kategórii juniori do 15 rokov 

14.5.2011 - finále AMF Cup Nové Zámky - Matej Jakabovič 2.miesto 

8.5.2011 - 1.BwL div západ 2010/2011 - Strike Team - 2.miesto 

19.4.2011 - ôsmy ročník 2.BwL Trnava 2010/2011 - víťazom družstvo Strike Juniors

12.3.2011 - Slovenský Pohár družstiev 2011 - reprezentačné družstvo ŠK Galaxy Bowling Trnava - 5.miesto 

31.1.2011 - Regionálne Majstrovstvá SR západ - Majster SR západoslovenského kraja Jozef Šturdík, 3.miesto Marek Slovák 

22.1.2011 - Majstrovstvá SR 50+ - Pavol Magula 8.miesto 

1.12.2010 - Prešporský Mazec 4.kolo - Petra Stanková 1.miesto

27.11.2010 - Bratislavský Pohár 2.kolo - Matej Jakabovič 2.miesto 

21.-22.9.2010 - 24h Le Trnava 2010 - víťazom 24 hodinového maratónu sa stal TéTé Team v zložení - Jozef Viskupič, Jaroslav Felčír, Ján Bobek, Mário Bobek, Ján Lehota a Marián Repa.

 


 

SEZÓNA 2009/2010

7.9.2010 - Tyrnavia Bowlers Cup 2010 - Najlepší hráč Trnavy, sezóna 2009/10 - Ján Bobek, Najlepší Senior Trnavy, sezóna 2009/10 - Jozef Viskupič, Najlepšia hráčka Trnavy 2009/10 - Anna Túrociová, Najlepší Junior Trnavy 2009/10 - Andrej Belica

29.8.2010 - BNC OPEN 2010 EBT Series Bratislava - najelpší trnavský hráč Ján Lehota 81.miesto 

20.-25.6.2010 - Jozef Viskupič a Pavol Magula na Európskom šampionáte seniorov vo Viedni 

12.6.2010 - Istropolis Expres - Jaroslav Felčír 3.miesto 

22.5.2010 - Majstrovstvá SR jednotlivcov 2009/10 - Petra Stanková Majsterka Slovenska v kategórii juniorky do 15 rokov, Petra Selecká Vicemajsterka Slovenska v kategórii juniorky do 15 rokov, Matej Jakabovič Vicemajster Slovenska v kategórii juniori do 15 rokov, 

4.4.2010 - Istropolis Expres 4.kolo - Jaroslav Felčír 1.miesto 

18.2.2010 - Prešporská deviatka 1.kolo - Jaroslav Felčír 1.miesto 

8.2.2010 - Milénium Tour 6.kolo - Petra Stanková 2.miesto a Najlepšia žena 

6.2.2010 - Istropolis Expres 3.kolo - Ján Remenár 1.miesto, Jaroslav Felčír 2.miesto 

9.1.2010 - Bratislavský Pohár 2.kolo - Pavol Magula 2.miesto

Extraliga - družstvo TéTé Team postúpilo do Extraligy 2010/2011 

Tretí ročník I.BwL divízie západ 2009/10 - víťazom TéTé Team, Strike Team 4.miesto 

Siedmy ročník II. BwL v Trnave 2009/10 - víťazom Štyri Dé  


NAJÚSPEŠNEJŠÍ ROK KLUBU 2009

 30.12.2009 - Prešporská Deviatka - Jaroslav Felčír 1.miesto, Matej Jakabovič 2.miesto

22.12.2009 - Perfect Tour - Ján Remenár 2.miesto

16.12.2009 - Prešporský Mazec - Jaroslav Felčír 4.miesto

6.12.2009 - Milénium Tour - Ján Remenár 2.miesto

2.11.2009 - Prešporský Marez - Pavol Magula 4.miesto

25.9.2009 - ECC Grécko - Barbara Čižmárová 34. miesto 

11.9.2009 - AMF Cup - Petra Stanková 1.miesto 

1.6.2009 - Majstrovstá SR juniorov - Petra Stanková 2.miesto v kategórii junior do 12 rokov, Matej Jakabovič 3.miesto v kategórii junior do 15 rokov  

27.5.2009 - Deviatkový Ponteo Mešec - Tomáš Magula 5.miesto

24.5.2009 - Majstrovstvá SR jednotlivcov - Barbara Čižmárová - Majsterka Slovenska

 3.5.2009 - Bratislavský Pohár - Peter Feranec - 3.miesto

 5.4.2009 - Istropolis Expres - Tomáš Murín 3.miesto

26.3.2009 - Deviatkový Ponteo mešec - Stanislav Watzka 5.miesto

22.3.2009 - Perfect Tour 4. kolo - Tamara Lehotová 1.miesto

7.1.2009 - Ponteo Expres - Tomáš Magula 1.miesto, PJán Remenár 300 (Perfect Game) 

10.1.2009 - Bratislavský Pohár - Marcel Slíž 5.miesto

Druhý ročník Extraligy 2008/09 - Tornádo Trnava 8.miesto

Druhý ročník I. BwL divízie západ 2008/09 - TéTé Team 4.miesto, Strike Team A 5.miesto

Šiesty ročník II. BwL v Trnave 2008/09 - víťazom Strike Team B

 


ROK "postupu" 2008

7.12.2008 - MSR dvojíc Poprad - Barbara Čižmárová / Andrea Reichelová 4.miesto, Barbara Čižmárová / Ladislav Bitto 1.miesto

19.10.2008 - Perfect Tour 1.kolo - Peter Feranec 1.miesto

 6.10.2008 - druhý ročník Tyrnavia Open 2008 - Andrej Halán 3.miesto

16.8.2008 - prvý ročník 24 Hours Le Trnava - TéTé Team 2.miesto 

24.5.2008 - Majstrovstvá SR jednotlivcov - Michal Kožík 3. miesto v kategórii juniori do 15 rokov

16.2.2008 - Slovak Masters - Tamara Sedláčková 2.miesto, Tomáš Magula 5.miesto,

26.1.2008 - Regionálne MSR Západ - Mário Bobek 4.miesto v kategórii muži, Majsterka SR západ Lucia Babirátová - kategória juniori do 12 rokov, Majster SR západ Michal Kožík - kategória juniori do 15 rokov, Majster SR západ Patrik Purš v kategórii junior do 19 rokov. 

20.1.2008 - Perfect Tour 3. kolo - Ján Lehota 4.miesto

Prvý ročník Extraligy 2007/08 - Tornádo Trnava 6.miesto (kompletné výsledky)

Prvý ročník I. BwL divizíe západ 2007/08 - Into Strike Team A 3.miesto, TéTé Team 4.miesto (kompletné výsledky)

Piaty ročník II. BwL v Trnave 2007/08 - víťazom družstvo Into Strike Team B (kompletné výsledky)


ROK "zmien" 2007 

2.12.2007 - Milénium Tour - Jaroslav Felčír 2.miesto

25.10.2007 - Piešťanský predligový turnaj - Jaroslav Felčír 1.miesto, Stanislav Watzka 2.miesto, Pavol Magula 3.miesto, Ján Bobek 4.miesto 

17.7.2007 - Majstrovstvá SR jednotlivcov - Pavol Sopko Majster SR v kategórii juniori do 19. rokov, Patrik Purš 4.miesto v kategórii juniori do 15. rokov (kompletné výsledky)

10.7.2007 - 1. Piešťanský turnaj - Jozef Viskupič 1.miesto, Patrik Purš 2.miesto, 3.miesto Jozef Šturdík

29.5.2007 - zmena na poste predsedu ŠK Galaxy Bowling Trnava Augustína Klčovanského strieda novozvolený Tomáš Magula, zvolený bol aj nový Výkonný výbor - Stanislav Watzka, Marcel Slíž, Pavol Magula a Ján Bobek a novovzniknuté orgány - Rozvoj mládeže Peter Selecký, Dozorná rada Jaroslav Felčír a Mário Bobek. 

13.3.2007 - Bratislavský pohár - Tamara Sedláčková 2.miesto

11.2.2007 - kvalifikácia MSRj západ BA - TT - Barbara Čižmárová 5.miesto 

11.2.2007 - kvalifikácia MSRj západ BA - TT - Jaroslav Purš 3.miesto

18.2.2007 - Slovak Masters Tournaments - Ján Lehota finálová osmička

4.2.2007 - Milénium Tour - Peter Feranec 3.miesto

27.1.2007 - Brněnský Krocan - Peter Feranec 2.miesto

14.1.2007 - Bratislavský pohár - Tamara Sedláčková 3.miesto

Štvrtý ročník I. BwL 2006/07 - družstvo Tornádo 5.miesto, Valentíno 15.miesto, Strelci 16.miesto (kompletné výsledky)

Štvrtý ročník II. BwL v Trnave 2006/07 - víťazom družstvo JAP RACING TEAM (kompletné výsledky)


ROK "Tamary Sedláčkovej a Partika Purša" 2006

 11.12.2006 - Slovenský šampionát dvojíc - Tamara Sedláčková a Xénia Ivanová 3. miesto

 24.9. - 2.10.2009 Tamara Sedláčková v reprezentácii na ME v Böblingene Nemecko - T. Sedláčková a L. Kuciaková dvojice 57.miesto. T. Sedláčková, D. Pospíšilová a M. Blažeková trojice 17.miesto

10.6.-11.6.2006 Mastrovstvá SR jednotlivcov - Tamara Sedláčková 2.miesto v kategórii ženy, Patrik Purš Majster SR v kategórii junior do 15.rokov, Pavol Sopko 3.miesto v kategórii junior do 19.rokov (kompeltné výsledky)  

 8.5.2006 Milénium Tour - Tamara Sedláčková 2.miesto

2.4.2006 Milénium Tour - Tamara Sedláčková 4.miesto

16.1.2006 Milénium Tour - Tamara Sedláčková 2.miesto  

Piaty ročník I.BwL 2005/06 - družstvo Valentíno 7.miesto (kompletné výsledky ročníku)

Tretí ročník II.BwL v Trnave 2005/06 - víťazom družstvo Strelci (kompletné výsledky ročníku)


ROK "útlmu" 2005 

11.12.2005 - Slovenský pohár družstiev 4.miesto Tornádo Trnava, štvrťfinále Galaxy TT a Valentíno (kompletné výsledky)

3.12.2005 - Peter Selecký 2. miesto Milénium Tour v Nových Zámkoch 

 6.11.2005 prvé úspechy v Nových Zámkoch na turnaji Milénium Tour - 1.miesto Jozef Šturdík (prvý hráč ŠK GBT, ktorý zvíťazil mimo Trnavy), 2.miesto Jozef Viskupič

Štvrtý ročník I. Slovenskej Bowlingovej Ligy 2004/05 - družstvo Valentíno 7.miesto (výsledky)

Druhý ročík II. BwL v Trnave  2004/05 - družstvo JAP RACING TEAM (výsledky)


ROK "družstva Valentína" 2004

Prvý veľký úspech ŠK Galaxy Bowling Trnava 5.12.2004 - Družstvo VALENTÍNO (Peter Selecký, Jaroslav Felčír, Jozef šturdík a Jozef Viskupič) získalo Slovenský Pohár  družstiev v prvom ročníku tohto podujatia organizovaného SBwZ.  

Prvé úspechy na turnajoch mimo Trnavy 12.6.2004 - Perfect Tour v Bratislave 3. miesto Jaroslav Felčír, 4. miesto Peter Selecký

Najlepší hráč mesiaca apríl 2004 na Slovensku - Jaroslav Purš 

Tretí ročník I. BwL 2003/04 - družstvo Valentíno 6.miesto

Prvý víťaz II. BwL ročníku 2003/04 - družstvo JAP RACING TEAM

 


ROK "začiatku" 2003

Prvý ročník a prvé kolo II. Bowlingovej Ligy v Trnave 30.9.2003 - družstvá Snipers GB, Jap Racing, Blue Angeles, Santa Lucia, Jofto Boys, TNT GB, Heso-com 

Prvý turnaj 9.12.2003 Galaxy Bowling Cup víťaz Jaroslav Felčír (priemer 185,17)

Druhý ročník I. celoslovenskej bowlingovej ligy 2002/03 - družstvo Valentíno 10.miesto

Prvý členovia ŠK Galaxy Bowling Trnava 28.10.2003 - Jaroslav Felčír, Peter Selecký, Andrej Halán, Marián Repa, Jozef Viskupič, Marek Matejka, Radoslav Jurák, Jaroslav Purš a Peter Sopko ml.

Založenie Športového Klubu Galaxy Bowling Trnava 28.10.2003 pánom Augustínom Klčovanským