ESBC 2013

ESBC 2013

Tlač PDF

Skončili sa Majstrovstvá Európy Seniorov v nemeckom Mníchove a naši sa vrátili domov. Po súťaži jednotlivcov a tímov, si našu hráči zahrali záverečné hry v súťaži dvojíc. Naša dvojica Pavol Magula a Jozef Viskupič sa umiestnili na konečnom 100. mieste s priemerom 176,67. František Trnka a Vincent Takács obsadili 112. miesto s priemerom 175,33. Najlepším trnavským hráčom sa v kategórii A All-event-e stal Pavol Magula na 214. mieste. V rovnakej kategórii sa umiestnil na 234. mieste František Trnka. V kategórii B sa Jozef Viskupič umiestnil na 183. mieste...

ESBC 2013 - výsledky dvojíc / All-event kat. A All-event kat. B

ESBC 2013 - súťaž trojíc

Tlač PDF

V utorok sa v Mníchove konala súťaž trojčlenných tímov a ako inak naši trnavskí hráči si v tejto súťaži zahrali spolu. Jozef Viskupič, František Trnka a Pavol Magula bojovali ako sa len dalo, no ani tento krát to nevyšlo. Naša trojica dosiahla spoločný priemer 160,83, čo znamená 223. miesto. Jozef Viskupič dosiahol priemer 168,50, František Trnka 160,33 a Pavol Magula 153,67. Dnes na hráčov čakajú posledné hry na Majstrovstvách Európy Seniorov v Nemecku, kedy sú na pláne dvojice. O 18:00 štartuje Pavol Magula a Jozef Viskupič, František Trnka si zahrá s Vincentom Takácsom. Prajeme našim hráčom aby si posledné hry naplno užili. Nech to teda padáááá

ESBC 2013 - výsledky tímov

ESBC 2013 - prvé hry našich hráčov

Tlač PDF

Podujatie European Senior Championship v nemeckom Mníchove pokračuje v plnom prúde. V pondelok 24.6.2013 si v Dream Bowl-Palace po prvý krát zahrala naša trnavská trojica. Najlepšie zahral Pavol Magula, ktorý dosiahol priemer 173,50. Františkovi Trnkovi sa nedarilo, po šiestich hrách sa umiestnil v dolnej časti tabuľky priebežného poradia s priemerom 149,17. Jozef Viskupič hral na podávači s Pavlom Magulom a dosiahol podobný priemer 171,17. Dnes o 12:30 štartuje súťaž tímov, tak bude celej výprave nech to padá.

ESBC 2013 výsledky - kat. A / kat. B / kat. C

ESBC 2013 - web stránka / live scoring

ESBC 2013 - naša výprava

Tlač PDF

European Senior Bowling Championship 2013 (Európske Majstrovstvá Seniorov 2013 - ESBC) sa konajú v nemeckom Mníchove, od 22. júna 2013. Slovensko bude reprezentovať seniorských 15 hráčov, medzi ktorými sú aj hráči nášho klubu - Jozef Viskupič, František Trnka a Pavol Magula. Naša výprava cestuje do Mníchova v sobotu ráno a svoje hry odštartujú už v nedeľu večer. ESBC odštartuje súťaž jednotlivcov v bowlingovom centre Dream Bowl Palace a naši trnavskí hráči sa jej zúčastnia v pondelok 24.6.2013 o 21:30. Viac informácii o podujatí nájdete na web stránke www.slovakbowling.sk. Výsledky našich hráčov najdete aj na našej web stránke. Celá Trnava a samozrejme aj Slovensko drží palce našim hráčom, nech im to padá a prajeme veľa šťastia.