o členstve v klube

Ako sa stať členom klubu ?

Tlač PDF

Členom Športového Klubu sa môže stať každý záujemca, ktorý splní podmienky platby členských príspevkov* a účasti na podujatiach organizované športovým klubom alebo herňou Strike Bowling Centrum Trnava**. Je potrebné vyplniť registračný formulár a odovzdať ho členom klubu, poprípade poslať poštou. V prípade záujmu, sa môže člen nášho klubu registrovať v Slovenskom Bowlingovom Zväze a zúčastňovať sa na podujatiach organizovaných zväzom (Slovenská bowlingová liga a majstrovstvá SR). Každý registrovaný hráč, ktorý si pravidelne platí členské príspevky, má nárok na termínovú permanentku v cene 6,00 €***.

* členské príspevky - 3 € na mesiac, t.j. 36 € ročne.

** turnaje a ligy - termíny nájdete na pravej strane web stránky. Do turnajov sa hráči prihlasujú prostredníctvom rezervačného portálu SBwZ (stačí kluknúť na odkaz "Prihlásenie"). Propozície podujatí nájdete v sekcii Všeobecné informácie - Propozície podujatí.

*** tréningová permanentka - cena jednej dráhy na hodinu je 6,00 €. Tréningovú permanentku môžu hráči využiť v dňoch Pondelok až Štvrtok a v Sobotu a Nedeľu. Podmienka tréningovej permanentky je účasť maximálne jedného neregistrovaného hráča na dráhe.  Cena za úpravu dráh (mazanie dráhy) je 2,00 €.

 Pre viacej informácii o členstve v našom klube sa môžete kontaktovať na tel. čísle 0903 765 810 (Tomáš Magula) alebo na web stránke Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript

Dokument - registračný formulár na stiahnutie