Czech Old School 2018

Tlač PDF

Piaty ročník seniorského medzinárodného podujatia Czech Old School 2018, sa konal v dňoch 27. až 30. septembra v Brne. Zastúpenie na tomto tradičnom podujatí mal aj náš klub a na našich hráčov môžeme byť za ich výborné výsledky právom hrdý. Už v tretom dni nám radosť urobila dvojica František Trnka a Jozef Viskupič, keď obsadili skvelé druhé miesto v kategórii dvojíc, keď našich hráčov porazila iba domáca dvojica Dana Hanušová a Jiří Hindrák...

Czech Old School 2018 - výsledky / web stránka

 

 

Po súťaži jednotlivcov, družstiev a dvojíc prišla na rad záverečná časť podujatia Masters, do ktorého potupovalo 40 najlepších hráčov All Event. Víťazom Masters sa stal náš hráč Jozef Viskupič, ktorý zdolal vo finále domáceho hráča Vlastimila Ševčíka a zástupcu Slovenska Ondreja Šovčíka. Ďakujeme našim hráčom za reprezentáciu nášho klubu a srdečne gratulujeme.

Hits: 219

Komentare (0)

RSS feed Comments

Napis komentar

smaller | bigger

busy